ARMY MARKET: Prijali sme aj vrátenie nerozbaleného tovaru po troch mesiacoch od objednávky. Zákaznícky servis je u nás na prvom mieste

Internetový eshop Army Market je na našom trhu už niekoľko rokov. Pred časom majitelia spojazdnili aj rozsiahlu kamennú predajňu v Nitre, ktorá disponuje širokým sortimentom rôznorodého tovaru. Prehľadný web, skvelá zákaznícka podpora, rady pri vyberaní tovaru či stále rozširovanie ponuky patrí medzi plusy, ktorými chcú majitelia konkurovať súperom.

My sme sa s Ondrejom Koprdom porozprávali aj o ich pripravovaných novinkách či najväčších úspechoch v ich doterajšej činnosti. Vieš, čo za nimi stojí?

Čo všetko môžu zákazníci nájsť vo vašom obchode?

V ArmyMarkete sa zameriavame na predaj oblečenia, doplnkov a výstroje na rôzne outdoorové aktivity. Väčšina oblečenia je zameraná na štýl “tactical”, ale snažíme sa poskytnúť ľuďom aj niečo na bežné nosenie.
Aktuálne disponujeme známymi značkami, ako sú napríklad Helikon-Tex, Petnagon, Mil-Tec, MFH, LeatherMan. Ponuku sa snažíme stále rozširovať, aby si zákazník u nás našiel všetko pod jednou strechou. Či už je to airsoftový nadšenec alebo bežný zákazník.

Môže vás airsoftová komunita už nejako poznať?

Samozrejme, aktívne spolupracujeme a podporujeme airsoftový tím S.T.AF., ktorý k nám chodí pravidelne nakupovať doplnky. Mimochodom, Stafáci organizujú airsoftové akcie, ktoré myslím, že poznajú všetci slovenskí airsofťáci.
Ľudia nás poznajú aj podľa toho, že máme v Nitre aktuálne predajňu o rozlohe 200m2, kde dosť airsoftových nadšencov chodí nakupovať doplnky.

Prečo ste sa rozhodli založiť ArmyMarket?

Obchod sme najskôr zakladali s úmyslom dať ľuďom to, čo na trhu chýbalo. Bol ním kvalitný e-shop s army doplnkami. Videli sme, že väčšina obchodov bola na slabej úrovni, čo nás viedlo k tomu, dať zákazníkovi kvalitný servis so skoro 100% dostupnosťou tovaru.
To nás časom priviedlo k tomu, aby sme založili vzorkovú predajňu v Nitre, ktorú sme rozvinuli až do riadnej predajne o veľkej rozlohe. Aktuálne sa snažíme stále skvalitňovať e-shop aj predajňu.

Môžeme nájsť medzi vašim tovarom nejaké čerstvé novinky?

Samozrejme. Našu ponuku sa snažíme stále rozširovať, aby zákazník nakúpil presne to, čo potrebuje. Sortiment stále rozširujeme podľa toho, čo od nás pýtajú zákazníci.

Aktuálne sme naskladnili značky ako AdventureMenu, LeatherMan, Husky či Alta Industries.

O aký druh tovaru sa hráči airsoftu najčastejšie zaujímajú?

Najčastejšie u nás ľudia hľadajú maskáčové oblečenie  alebo taktické doplnky od vyššie spomínaných výrobcov. Keďže nie sme predajňa iba pre profesionálnych airsoftových hráčov ale aj pre bežných outdoor nadšencov, tí si u nás tiež prídu na svoje. Napríklad aj pri kúpe topánok do hôr.

Aké vaše silné stránky v porovnaní s konkurenciou?
Našou silnou stránkou je určite zákaznícky servis. Spotrebiteľom sa snažíme vyhovieť vždy najlepšie, ako vieme. Napríklad aj tým, že niekedy nás požiadajú o vrátenie nepoužitého tovaru aj po troch mesiacoch a my im vyhovieme.
Zákazníkovi dokážeme poskytnúť širokú ponuku tovaru, ktorú máme prehľadne zaradenú v kvalitnom e-shope. To isté sa dá povedať aj o predajni v Nitre, kde je náš personál vždy ochotný poradiť pri výbere.

Čo sa vám doteraz podarilo dosiahnuť?
Podarilo sa nám spraviť jeden z najkvalitnejších e-shopov na Slovensku a otvoriť jednu z najväčších army predajní na Slovensku práve v Nitre, kde predajňa zameraná na tento sortiment ešte nebola.

Podporuje vaša predajňa nejaké airsoftové akcie na Slovensku či rozvoj airsoftu celkovo?

Áno, samozrejme. Ako sme už spomínali, snažíme sa podporovať airsoftový tím S.T.AF, ktorý organizuje airsoft akcie a nebránime sa tiež ďalším spoluprácam. Napríklad aj vo forme zliav na tovar, aby si airsofťáci mohli svoje hobby užívať s väčšou radosťou a dopriať si niečo viac v rámci tohto športu.

Čo plánujete do budúcnosti?

Do budúcna by sme radi poskytli zákazníkom viac airsoftového tovaru. Konkrétne airsoftové zbrane, príslušenstvo a nejaké náhradné diely.

Aký je váš pohľad na momentálnu situáciu airsoftu na Slovensku?

Aktuálne airsoft na Slovensku nie je až tak rozvinutý, ako by mohol. Ak si to porovnáme s inými krajinami. Je to ale na dobrej ceste. Len to potrebuje trocha času. Radi podporíme airsoftové akcie, ako len môžeme. Sme otvorení každému návrhu.

Máte nejaký odkaz pre čitateľov na záver?

Ďakujeme za prečítanie rozhovoru s nami a doterajšiu podporu nášho e-shou či predajne v Nitre. Užívajte si svoje hobby! 🙂

 

Ak Vás ArmyMarket zaujal a chcete sa o ňom dozvedieť viac, nájdete ich napríklad aj na Facebooku.

Autor: Zuzana Michalíková

Foto: archív ArmyMarket

P.S.  Ak sa vám tento článok páčil, kliknite na páči sa mi, aby ste na neho upozornili vašich priateľov na FB. 

Ďakujem

e-shop Outdoor - Tactical - Hunting - Hobby roy.sk 3